0
0253669915

مفعول در زبان انگلیسی

سلام و درود به شما دوست عزیز تراشه . امروز هم یک سری آموزش های خوب داریم درمورد مفعول(object) در زبان انگلیسی.


با آموزشگاه تراشه همراه باشید.

زبان انگلیسی

انگلیسی یک زبان طبیعی از خانواده زبانی زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ زبان‌های ژرمنی غربی است که اولین بار در انگلستان در عهد آنگلوساکسون‌ها مورد تکلم قرار گرفت و انگلیسی باستان شکل گرفت. بعدها پس از تهاجم سزار و نورمن‌ها، انگلیسی میانه شکل گرفت و مکاتب ادبی در ادبیات انگلیسی، انگلیسی نو نخستین را شکل داد. امپراتوری بریتانیا، توسط مستعمره‌سازی در تمام قاره‌ها و تشکیل بزرگترین امپراتوری جهان، سپس ابرقدرت شدن ایالات متحده آمریکا و ویژگی سادگی دستور زبان انگلیسی و وجود وام‌واژه‌های بسیار؛ موجب گردید تا در نهایت انگلیسی نو به یک زبان میانجی جهانی و پرگویش‌ترین زبان جهان تبدیل شود.

انگلیسی در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافت. از دیگر زبان‌های ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه بطورتقریبی نیمی از مجموعه واژگان و دستور زبان انگلیسی از زبان‌های ژرمنی و نیمی دیگر را وام‌واژه تشکیل می‌دهد که بیشتر آن‌ها از زبان‌های لاتین، فرانسوی، بخشی از یونانی و دیگر زبان‌ها وارد انگلیسی شده‌اند. انگلیسی باستان شباهت بسیار زیادی به آلمانی باستان داشت؛ چون انگلیسی‌زبان‌ها، بیشتر، از ژرمن‌ها بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست. به دلیل نقش و نیروی بالای بریتانیا در گستره‌های نیروی نظامی، اقتصاد، علم، سیاست و فرهنگ بر جهان پس از سده هجدهم و بخصوص ایالات متحده آمریکا از سدهٔ بیستم میلادی به این سو، زبان انگلیسی در سطح جهان گسترش یافته و به عنوان زبان بین‌المللی، زبان‌مادری، زبان دوم، زبان خارجه و زبان میانجی در بسیاری از کشورهای جهان کاربرد پیدا کرده‌است.

0 مفعول

مفعول در زبان انگلیسی

 مفعول در اصل نوعی عبارت اسمی است و معمولاْ در زبان انگلیسی بعد از فعل قرار می‌گیرد . در حالت کلی مفعول چیزی است کار روی آن انجام می شود. مفعول می تواند اسم یا گاهی اوقات یک ضمیر باشد که عملی روی آن انجام شده است.

Ali is eating a milk

 

 

علی به خانه دوید

در مثال بالا * Milik * مفعول (object) ما است چون که عمل خوردن(و خوردن فعل(Verb) ماست) روی آن انجام شده است . و Ali فاعل(Subject) ماست.

ضمایر فاعلی در زبان انگلیسی

Me

You

Him

Her

It

Us

Them

تشخیص مفعول با حرف اضافی

On

In

Beside

To

Under

Between

Within

Over

Without

With

By

For

Inside

آموزش های آموزشگاه تراشه

آموزش اکسل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.